Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Gajda Witold Józef
Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Ursus, AW
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, AW
12 listopada
magister, AKW, teologia pastoralna,
studia podyplomowe, KUL, Standardy i dobre praktyki w zarządzaniu parafią, od 01.10.2020
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Lubochnia, Diec. Łowicka, 21.05.1989 –19.08.1991
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 19.08.1991– 22.06.1994
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 22.06.1994 – 22.06.1995
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 22.06.1995 – 22.06.1997
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 22.06.1997 –18.06.2001
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 18.06.2001–15.10.2005
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Guzew, 15.10.2005 – 30.10.2006
proboszcz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 30.10.2006 – 28.08.2015
proboszcz, MB Częstochowskiej, Wołomin, od 28.08.2015
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Aniński, 01.10.2011– 28.08.2015
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Wołomiński, od 17.02.2016
dziekan, Dekanat Wołomiński, od 23.12.2020
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2013