Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Flaziński Jan
Narodzenia NMP, Kosów Lacki, Diec. Drohiczyńska
11 sierpnia 1957 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
17 listopada 2001 r., Cmentarz Bródzieński
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 10.08.1957 – 09.08.1958
wikariusz, Św. Anny, Warszawa-Wilanów, AW, 09.08.1958 – 07.06.1962
wikariusz, Wszystkich Świętych, Warszawa-Śródmieście, AW, 07.06.1962 – 26.02.1972
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 26.02.1972 – 24.06.1972, z prawem następstwa
proboszcz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 24.06.1972 –15.01.2000
rezydent, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 15.01.2000 –17.11.2001 (†)
dziekan, Dekanat Grochowski, 01.05.1987 – 23.11.1997
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 29.11.1980
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, AW, 22.05.1985
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 –17.11.2001 (†)