DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Dudzik Andrzej
25 maja 1996 r., Bp Kazimierz Romaniuk
05 kwietnia 2011 r., Cmentarz parafii MB Częstochowskiej, Wołomin
magister, PWTW, filozofia,
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 28.06.1996 – 28.06.1997
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Stara Miłosna, 28.06.1997 – 26.06.1998
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 26.06.1998 – 30.06.2000
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 30.06.2000 – 29.06.2002
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 29.06.2002 – 28.06.2003
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 28.06.2003 – 24.06.2004
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kursk, A-diec. Moskiewska (Rosja), 24.06.2004 –14.02.2005
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Briańsk, A-diec. Moskiewska (Rosja), 14.02.2005 – 27.06.2009
rezydent, Bł. Guido M. Conforti, Makeni, Diec. Makeni (Sierra Leone), 11.02.2011–10.03.2011, staż misyjny
rezydent, Św. Pawła, Kamalo, Diec. Makeni (Sierra Leone), 10.03.2011– 28.03.2011, staż misyjny
przygotowanie misyjne, Centrum Formacji Misyjnej (Warszawa), 30.09.2009 – 30.04.2010