Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Długoszewski Marek Marcin
Św. Antoniego, Sarbiewo, Diec. Płocka
15 czerwca 2002 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, NMP Wspomożycielki Wiernych, Stanisławów Pierwszy, 29.06.2002 – 01.07.2005
wikariusz, Św. Hieronima, Warszawa-Stara Miłosna, 01.07.2005 – 01.07.2006
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 01.07.2006 – 28.08.2011
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 28.08.2011– 26.08.2016
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 26.08.2016 – 27.08.2020
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Warszawa-Zerzeń, od 27.08.2020
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Siennicki, 23.09.2008 – 23.09.2010