Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Dębski Jacek
08 czerwca 1986 r., Kard. Józef Glemp, AW
10 lutego
magister, AKW, liturgika,
wikariusz, Św. Karola Boromeusza, Żyrardów, Diec. Łowicka, 09.06.1986 –15.06.1989
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 15.06.1989 – 22.06.1994
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 22.06.1994 – 20.06.1997
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 20.06.1997 – 24.06.1999
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 24.06.1999 –18.06.2001
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 18.06.2001– 20.06.2003
administrator, Św. Matki Teresy, Kobyłka-Turów, 20.06.2003 – 24.09.2004
proboszcz, Św. Matki Teresy, Kobyłka-Turów, 24.09.2004 – 27.08.2020
administrator, MB Zwycięskiej, Ossów, od 27.08.2020
proboszcz, Świętej Trójcy, Kobyłka, od 27.08.2020
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 15.06.2009 –15.06.2015
dziekan, Dekanat Kobyłkowski, od 10.06.2021
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 22.12.2016
kanonik honorowy, Kapituła Konkatedralna, od 23.12.2020