DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Dada Zygmunt
Nawiedzenia NMP, Dobrodzień, Diec. Opolska
16 czerwca 1974 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
ex universa, WMSD,
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Lubania, Diec. Łowicka, 17.06.1974 – 20.05.1975
wikariusz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 20.05.1975 –15.05.1976
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Sochaczew, Diec. Łowicka, 15.05.1976 – 28.05.1977
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Rawa Mazowiecka, Diec. Łowicka, 28.05.1977 – 26.10.1977
wikariusz, Św. Klemensa PM, Nadarzyn, AW, 26.10.1977 –13.06.1978
wikariusz, Narodzenia NMP, Warszawa-Leszno, AW, 13.06.1978 –10.06.1983
wikariusz, Dzieciątka Jezus, Warszawa-Żoliborz, AW, 10.06.1983 –10.06.1987
rezydent, Św. Marcina i Mikołaja, Kuflew, 23.10.1992 – 01.03.1993
kapelan, DPS im. św. Józefa (Mienia), 10.06.1987 – 23.10.1992
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
inkardynacja, Diec. Würzburg (Niemcy), z DWP, 19.03.2003