Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Czeluściński Paweł Piotr
Św. Stanisława BM, Siedlce, Diec. Siedlecka
17 maja 2008 r., Bp Stanisław Kędziora
29 czerwca
magister, AKW, teologia moralna,
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 28.06.2008 – 27.08.2014
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 27.08.2014 – 25.08.2019
wikariusz, Św. Józefa Robotnika, Surgut, Diec. Nowosybirska (Rosja), 25.08.2019 – 22.08.2021
koordynator diecezjalny, Papieskie Dzieła Misyjne, Młodzieżowy Wolontariat Misyjny, od 07.12.2021