DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Cygan Kazimierz
Podwyższenia Krzyża Świętego, Jeruzal Skierniewicki, Diec. Łowicka
02 sierpnia 1959 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
20 października 1993 r., Cmentarz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, Jeruzal Skierniewicki
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kocierzew, Diec. Łowicka, 03.08.1959 – 20.07.1960
wikariusz, Św. Krzysztofa, Podkowa Leśna, AW, 20.07.1960 –10.06.1961
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 10.06.1961– 01.06.1963
wikariusz, Św. Wojciecha, Warszawa-Wola, AW, 01.06.1963 –11.06.1965
wikariusz, Św. Augustyna, Warszawa-Muranów, AW, 11.06.1965 – 25.08.1966
wikariusz, Św. Andrzeja Ap., Warszawa-Mirów, AW, 25.08.1966 – 01.05.1971
proboszcz, Św. Stanisława BM, Osuchów, Diec. Łowicka, 01.05.1971– 20.05.1978
proboszcz, Św. Izydora, Marki, 16.06.1978 – 27.06.1986
proboszcz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 27.06.1986 – 20.10.1993 (†)
sędzia, Sąd Metropolitalny, 15.06.1985 – 20.10.1993 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 08.09.1984
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 – 20.10.1993 (†)