Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Cudny Paweł
17 maja 2008 r., Bp Stanisław Kędziora
29 czerwca
magister, AKW, historia Kościoła, 2008
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Stanisława BM, Stanisławów, 28.06.2008 – 29.08.2009
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 29.08.2009 – 27.08.2014
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 27.08.2014 – 27.08.2020
wikariusz, Św. O. Pio, Zagościniec, od 27.08.2020
dekanalny duszpasterz młodzieży, Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP, 26.08.2012 – 26.08.2014