Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Chudzik Feliks
Św. Antoniego Padewskiego, Ugoszcz, Diec. Drohiczyńska
15 czerwca 1975 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
07 lutego 2017 r., Cmentarz parafii Miłosierdzia Bożego, Ząbki
magister, UKSW, teologia biblijno-pastoralna,
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 16.06.1975 – 04.10.1975
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Maków, Diec. Łowicka, 04.10.1975 –15.05.1976
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 15.05.1976 –15.10.1981
wikariusz, Św. Aleksandra, Warszawa-Trakt Królewski, AW, 15.10.1981–15.06.1985
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 15.06.1985 –10.06.1987
wikariusz, MB Wspomożycielki Wiernych, Warszawa-Chomiczówka, AW, 10.06.1987 –15.06.1989
administrator, Zwiastowania Pańskiego, Zamienie, 24.06.1989 – 03.05.1990
proboszcz, Zwiastowania Pańskiego, Zamienie, 03.05.1990 – 24.06.1999, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 24.06.1999 –18.06.2002
proboszcz, Św. Stanisława BM, Nowe Załubice, 18.06.2002 – 07.02.2017 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993