DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Budziński Stanisław
Świętej Trójcy, Fałków, Diec. Radomska
09 czerwca 1968 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
13 września 2002 r., Cmentarz parafii Świętej Trójcy, Fałków
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 18.06.1968 – 02.06.1969
wikariusz, Św. Stanisława BM, Kutno-Łąkoszyn, Diec. Łowicka, 02.06.1969 –10.06.1970
wikariusz, Św. Bartłomieja Ap., Domaniewice, Diec. Łowicka, 10.06.1970 – 25.08.1973
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 25.08.1973 – 24.11.1973
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Skierniewice, Diec. Łowicka, 24.11.1973 –12.06.1978
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 12.06.1978 – 25.05.1979
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Wawrzyszew, AW, 25.05.1979 – 31.05.1982
wikariusz, Św. Stanisława BM, Warszawa-Wola, AW, 31.05.1982 –10.06.1983
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 10.06.1983 – 28.09.1984
rezydent, Św. Stanisława BM, Siennica, 02.08.1984 – 04.09.1984
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 28.09.1984 – 22.06.1992
rezydent, Św. Jerzego Męczennika, Zielonka-Bankowa, 22.06.1992 – 30.06.1996
rezydent, Przemienienia Pańskiego, Grodzisk Mazowiecki-Łąki, AW, 30.06.1996 – 23.08.2000
kapelan, SPSK im. Prof. Adama Grucy (Otwock), 28.09.1984 – 22.06.1992
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DDKE, 23.08.2000 –13.09.2002 (†)