DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Brzozowski Zbigniew
Najświętszego SPJ, Skarżysko-Kamienna, Diec. Radomska
03 sierpnia 1958 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
24 sierpnia 2016 r., Cmentarz parafii Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt
ex universa, WMSD,
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 20.08.1958 –10.06.1961
wikariusz, Zmartwychwstania Pańskiego, Warszawa-Targówek, 10.06.1961– 01.06.1963
wikariusz, Św. Tadeusza Ap., Warszawa-Sadyba, AW, 01.06.1963 – 02.06.1969
wikariusz, NMP Królowej Świata, Warszawa-Ochota, AW, 02.06.1969 –10.06.1972
proboszcz, Św. Jakuba Ap., Krzemienica, Diec. Łowicka, 10.06.1972 – 07.01.1983
proboszcz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 07.01.1983 –12.07.2009
rezydent, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 12.07.2009 – 24.08.2016 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993