Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Banasiak Szczepan
Św. Marcina Bpa, Słubice, Diec. Łowicka
06 czerwca 1942 r., Abp Antoni Władysław Szlagowski, AW
27 września 2007 r., Cmentarz parafii Św. Andrzeja Ap., Brzozów
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Anny, Długa Kościelna, 06.09.1942 – 01.04.1943
wikariusz, Św. Zygmunta, Słomczyn, AW, 01.04.1943 –14.12.1945
wikariusz, Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW, 14.12.1945 – 21.08.1947
proboszcz, MB Anielskiej, Konstancin-Jeziorna-Skolimów, AW, 16.10.1957 – 04.06.1980
rezydent, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 04.06.1980 – 22.06.1994
kapelan, Siostry Szarytki (Klarysew), także prefekt szkół, 21.08.1947 –16.10.1957
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, 22.06.1994 – 22.08.2001
mieszkaniec, DDKE, 22.08.2001– 27.09.2007 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 07.12.1974