DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Antolak Ludwik
Przenajświętszej Trójcy, Jordanów, A-diec. Krakowska
24 maja 1964 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
26 grudnia 2006 r., Cmentarz parafii Przenajświętszej Trójcy, Jordanów
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Biała Rawska, Diec. Łowicka, 26.05.1964 –15.06.1966
wikariusz, Św. Floriana Męczennika, Mogielnica, AW, 15.06.1966 –10.06.1970
wikariusz, Świętego Ducha, Łowicz, Diec. Łowicka, 10.06.1970 –10.06.1972
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 10.06.1972 – 05.06.1973
proboszcz, Św. Marii Magdaleny, Magdalenka, AW, 05.06.1973 – 29.12.1975
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 29.12.1975 – 20.06.1985
proboszcz, Św. Stanisława BM, Nowe Załubice, 20.06.1985 – 22.06.1994
proboszcz, MB Częstochowskiej, Józefów, 22.06.1994 – 26.12.2006 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 – 26.12.2006 (†)