Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Andrzejewski Jan
Św. Jana Chrzciciela, Stromiec, Diec. Radomska
05 czerwca 1977 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
04 marca 2021 r.
magister, KUL, katechetyka, 1979
licencjat, UKSW, katechetyka, 1986
studia doktoranckie, UKSW, katechetyka, 1986 –1987
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 06.06.1977 – 25.05.1979
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 25.05.1979 – 25.05.1981
wikariusz, Św. Katarzyny, Warszawa-Służew, AW, 25.05.1981–10.06.1983
wikariusz, MB Królowej Pokoju, Warszawa-Młociny, AW, 10.06.1983 –15.06.1985
wikariusz, Św. Anny, Warszawa-Wilanów, AW, 15.06.1985 – 30.06.1987
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Warszawa-Pyry, AW, 30.06.1987 –15.06.1988
administrator, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, 15.06.1988 – 01.09.1989
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, 01.09.1989 – 29.08.1997, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 29.08.1997 – 27.08.2020
administrator, MB Zwycięskiej, Ossów, 06.06.2010 – 27.08.2020
rezydent, Świętej Trójcy, Kobyłka, 27.08.2020 – 04.03.2021 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
wicedziekan, Dekanat Otwock-Kresy, 20.09.1994 – 29.08.1997
wiceprzewodniczący, Komisja Organistowska, 02.12.1997 – 01.09.2001
przewodniczący, Komisja Organistowska, 01.09.2001– 04.03.2021 (†)
dziekan, Dekanat Kobyłkowski, 16.04.2006 – 04.03.2021 (†)
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 18.04.2018 – 04.03.2021 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.1995
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 23.12.2000 – 24.12.2009
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, 24.12.2009 – 23.12.2020
prałat, Kapituła Katedralna, 23.12.2020 – 04.03.2021 (†)