Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Abramowicz Józef
Najświętszego Serca Jezusa, Biszcza, Diec. Zamojsko-Lubaczowska
18 grudnia 1931 r., Abp Antoni Władysław Szlagowski, AW
05 kwietnia 1995 r., Cmentarz parafii MB Królowej Polski, Jabłonna
magister, UW, prawo kanoniczne, 1933
prefekt, Św. Elżbiety, Powsin, AW, 1933 –17.08.1945
proboszcz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 07.09.1945 – 07.07.1987
rezydent, MB Królowej Polski, Jabłonna, 10.06.1987 – 05.04.1995 (†)
kapelan, Siostry Szarytki (Klarysew), także prefekt w Zakładzie Opiekuńczym im. Ks. Boduena, 1934 –17.08.1945
wicedziekan, Dekanat Nowodworski, 05.02.1960 –16.02.1960
dziekan, Dekanat Nowodworski, 16.02.1960 – 01.05.1987
sędzia, Sąd Metropolitalny, 01.11.1960 – 26.06.1987
notariusz ds. administracyjnych, Sąd Metropolitalny, 09.09.1965 – 27.01.1973
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 29.08.1957
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, AW, 13.07.1963
kanonik gremialny, Katedralna Kapituła Łowicka, 13.11.1976 –1980
kanonik emerytowany, Katedralna Kapituła Łowicka, 1980 – 05.04.1995 (†)