Diecezja Warszawsko-Praska » Ogłoszenie ws. spotkania koordynatorów parafialnych zespołów synodalnych

Ogłoszenie ws. spotkania koordynatorów parafialnych zespołów synodalnych

Drodzy Koordynatorzy Zespołów Parafialnych,

od października 2021 roku podążamy drogą Synodu o synodalności. Odkrywamy głęboki sens podejmowanego trudu i realizacji tego, co powiedział papież Franciszek – „Właśnie droga synodalności jest drogą, której Bóg oczekuje od Kościoła trzeciego tysiąclecia”.

Zapraszam wszystkich Przewodniczących Zespołów Parafialnych na spotkanie, które odbędzie się 15 stycznia br. w Sali kurialnej, przy ul. Floriańskiej 3 w Warszawie, o godz. 10.00.

Szczegółowy plan spotkania będzie wysłany do Przewodniczących Zespołów Parafialnych pocztą elektroniczną. Odpowiedzi na pytania udziela sekretariat synodu [email protected].

Ufam, że to spotkanie pomoże nam wszystkim lepiej podjąć wezwanie Ojca Świętego do poznania, rozeznania i wsłuchania się w głos Ducha Świętego i Kościoła.

Z błogosławieństwem

+ Jacek Grzybowski