Diecezja Warszawsko-Praska » Misyjny Festyn św. Krzysztofa

Misyjny Festyn św. Krzysztofa

Ksiądz Proboszcz Parafii św. Wincentego à Paulo w Otwocku oraz dyrektor MIVA-Polska, zapraszają na

Misyjny Festyn Św. Krzysztofa,
który zainauguruje
XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

O godzinie 12.30 będzie sprawowana Eucharystia w intencji kierowców i dobroczyńców MIVA-Polska, z błogosławieństwem kierowców i poświęceniem pojazdów, pod przewodnictwem bp. Janusza Ostrowskiego, biskupa pomocniczego archidiecezji warmińskiej, wieloletniego misjonarza z Togo.

Rozpoczęcie festynu około godziny 13.30. W programie między innymi występ zespołu Indian peruwiańskich Los Companieros, świadectwa misjonarzy oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego w różnych językach świata. Teatrzyk dla dzieci: Podróże profesora Kalafiora – Afryka.. Organizatorzy przygotowali też stoiska z pamiątkami misyjnym, wystawy, atrakcje dla dzieci oraz motoryzacyjne.

Ks. Marcin Brzeszczyński
Dyrektor Wydziału Misyjnego DW-P

Szczegółowy program:

uroczysta Msza Święta w intencji kierowców i dobroczyńców MIVA-Polska, z błogosławieństwem kierowców i poświęceniem pojazdów, pod przewodnictwem bp. Janusza Ostrowskiego, biskupa pomocniczego archidiecezji warmińskiej
rozpoczęcie Festynu
koncert zespołu indiańskiego z Peru Los Companieros
świadectwa misjonarzy
koronka do Miłosierdzia Bożego w językach świata
apel służb o bezpieczeństwo na drogach
teatrzyk dla dzieci Podróże Profesora Kalafiora – Afryka
zakończenie Festynu