Diecezja Warszawsko-Praska » Materiały do odnowienia przyrzeczeń na święto Świętej Rodziny

Materiały do odnowienia przyrzeczeń na święto Świętej Rodziny

W najbliższą niedzielę, 26 grudnia, obchodzić będziemy święto Świętej Rodziny. Praktyką wielu parafii, zalecaną przez Konferencję Episkopatu Polski, jest odnawianie tego dnia przyrzeczeń małżeńskich. W załącznikach znajduje się przebieg odnowienia przyrzeczeń wraz z modlitwą wiernych, błogosławieństwem końcowym i modlitwą św. Jana Pawła II za rodziny, a także propozycja odnowienia przyrzeczeń małżeńskich w domu (do wykorzystania także podczas wspólnej modlitwy rodzinnej).

26 grudnia, o godz. 12, bp Romuald Kamiński będzie sprawował Eucharystię, polecając wszystkie rodziny naszej diecezji, w parafii Świętej Rodziny w Warszawie.

Życząc Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego, zachęcam do modlitwy o święte powołania do życia małżeńskiego.

ks. Robert Wielądek
dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin