Nabożeństwa okresowe i inne
Wypominki – w każdą niedzielę o godz. 8.50
Koronka do Miłosierdzia Bożego – w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00
Pierwsze soboty miesiąca – Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 7.30 w intencji Kółek Żywego Różańca ( lub 18.00 – w maju, czerwcu i październiku). Po Mszy św. – wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Różańcem. W maju, czerwcu i październiku, Różaniec przed Mszą św.
Pierwsze piątki miesiąca – spowiedź od godz. 17.00 lub 16.30 ( w czasie nabożeństw okresowych ); o godz. 18.00 Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Pierwsze niedziele miesiąca – po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego ( z wyjątkiem niedziel przypadających w maju, czerwcu, październiku i Wielkim Poście )
Nabożeństwa majowe – o godz. 17.30
Nabożeństwa czerwcowe – o godz. 17.40
Nabożeństwa różańcowe - o godz. 17.30