Diecezja Warszawsko-Praska » Ksiądz Michał Siwek Kapelanem Jego Świątobliwości

Ksiądz Michał Siwek Kapelanem Jego Świątobliwości

Kuria Warszawsko-Praska z radością informuje, że Jego Eminencja Kardynał Luis Antonio Tagle z Dykasterii ds. Ewangelizacji oficjalnie powiadomił w ostatnim czasie o włączeniu z dniem 25 sierpnia 2022 roku Księdza Michała Siwka, pracownika ww. Dykasterii, do grona Kapelanów Jego Świątobliwości Ojca Świętego Franciszka.

Serdecznie gratulujemy Księdzu Michałowi Siwkowi otrzymanej nominacji, która stanowi wyraz uznania za gorliwą i pełną oddania posługę na rzecz Stolicy Apostolskiej. Obejmujemy nowego Kapelana Jego Świątobliwości serdeczną modlitwą i życzymy wielu łask Bożych, natchnień Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej na dalsze lata owocnej pracy na rzecz rozkrzewiania ewangelicznego orędzia w świecie.

ks. Maciej Miętek
kanclerz Kurii