Diecezja Warszawsko-Praska » Komunikat ws. sposobu odbioru biletów wstępu na uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej

Czcigodni Księża Dziekani,

Informujemy, że dostępne są bilety wstępu na uroczystą Mszę Świętą beatyfikacyjną Sług Bożych: kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej.

Odbiór pakietów dla każdego dekanatu jest możliwy w terminie od 2 do 10 września, u ks. Macieja Miętka, w godzinach pracy Kurii (9.00-14.00), lub po telefonicznym uzgodnieniu innej formy przekazania wejściówek.

Księży wyznaczonych do udziału w koncelebrze zapraszamy do odbioru biletów wstępu osobiście, na wyżej wymienionych zasadach.

Informacje, z którymi muszą zapoznać się wszyscy uczestnicy uroczystości (koncelebransi, osoby życia konsekrowanego, wierni świeccy) są możliwe do pobrania w załącznikach.

Z kapłańskim pozdrowieniem

Ks. Maciej Miętek