Diecezja Warszawsko-Praska » Katecheza » Konkurs diecezjalny dla dzieci starszych – Gdzie można dzisiaj świętych zobaczyć? – 30 lat diecezji warszawsko-praskiej

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie diecezjalnym dla szkół podstawowych.

Informujemy, iż ze względu na próbny egzamin w ósmych klasach, który odbywa się w wielu szkołach. Etap szkolny konkursu zostaje przełożony na 14.12.2022.

Szkoły Podstawowe

Konkurs diecezjalny dla uczniów szkół podstawowych z okazji 30-tej rocznicy powstania naszej diecezji.

Konkurs wiedzy dla uczniów szkół podstawowych kl. VI-VIII. „Gdzie można dzisiaj świętych zobaczyć – 30 lat diecezji warszawsko-praskiej”

(św. s. Faustyna, bł. H. Chrzanowska, bł. ks. I. Kłopotowski, bł. ks. J. Stanek)

Konkurs wiedzy – zadaniem uczestników będzie zapoznanie się z życiorysem czterech świętych związanych z naszą diecezji według podanych źródeł.

Zgłoszenie szkół z Diecezji Warszawsko-Praskiej do 30.11.2022 r. poprzez formularz elektroniczny na stronie WNK – zakładka Olimpiady/Konkursy religijne.

–     I etap szkolny 7.12.2022 r.

–     II etap diecezjalny kwiecień-maj. – w jednej ze szkół na terenie diecezji w gminie Wiązowna. Godzina i dokładne miejsce zostaną podane w późniejszym terminie.