Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży

Diecezja Warszawsko-Praska » Warchałowski Krzysztof Kazimierz

Ks. Warchałowski Krzysztof Kazimierz

Data i szafarz święceń

20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, AW

Data imienin

25 lipca

Parafia aktualnej posługi

administrator, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, od 01.07.2021

Aktualna posługa (inne)

sędzia, Sąd Metropolitalny, od 03.07.1996
wykładowca, UKSW, prawo, od 01.10.1996
wykładowca, WSD DW-P, prawo kanoniczne i prawo konkordatowe, od 01.10.2000
profesor nadzwyczajny, UKSW, od 2004
konsultor, Rada Prawna KEP, trwa druga kadencja, od 2008
przewodniczący, Komisja ds. Studiów, od 07.05.2012
członek z urzędu, Kolegium Konsultorów, od 25.06.2013
przewodniczący, Komisja ds. Reformy Formacji, od 25.06.2013
członek z urzędu, Rada Kapłańska, od 18.04.2018

©copyright - Diecezja Warszawsko-Praska
Strona główna Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży