Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży

Diecezja Warszawsko-Praska » Kopczyński Janusz

Ks. Kopczyński Janusz

Data i szafarz święceń

28 maja 1992 r., Bp Kazimierz Romaniuk

Data imienin

21 listopada

Parafia aktualnej posługi

proboszcz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, od 01.07.2017

Aktualna posługa (inne)

wicedziekan, Dekanat Mińsk Maz. – Św. Antoniego z Padwy, od 01.11.2017
członek z wyboru, Rada Kapłańska, od 18.04.2018
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Mińsk Maz. – Św. Antoniego z Padwy, od 09.10.2018
©copyright - Diecezja Warszawsko-Praska
Strona główna Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży