Diecezja Warszawsko-Praska
Duszpasterstwo służby liturgicznej
Ks. Krupa Łukasz, od 01.09.2016
Ks. Serafin Marek, 11.10.2001– 31.08.2016
Ks. Rakoczy Arkadiusz Stanisław, 29.11.1994 –11.10.2001