Diecezja Warszawsko-Praska
Duszpasterstwo młodzieży
Ks. Dziedzic Michał, od 20.06.2017
Ks. Parafiniuk Emil, 24.10.2010 – 23.10.2015
Ks. Macios Przemysław, 16.12.2004 –16.12.2009
Ks. Sędek Marek Lech, 27.02.1999 –16.12.2004
Ks. Kopczyński Andrzej, 22.06.1992 – 27.02.1999