Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Sędek Jakub, od 01.09.2021
Ks. Biskup Konrad, 01.09.2016 – 24.08.2021
Ks. Stępniewski Piotr, 20.10.2011– 31.08.2016
Ks. Bielicki Marcin, 16.05.2008 – 20.10.2011
Ks. Marczak Dariusz, 01.09.2000 –16.05.2008
Ks. Cempura Dariusz, 11.05.1992 – 01.09.2000