Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Zgódka Filip Jan, od 01.09.2021
Ks. Jastrzębski Dawid, 17.06.2019 – 05.07.2021
Ks. Lao Arkadiusz, 01.09.2016 –17.06.2019
Ks. Zdanowicz Marek, 22.09.1994 – 31.08.2016