Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Cieślik Paweł, od 18.12.2020
Bp Grzybowski Jacek, 01.07.2017 –18.12.2020
Ks. Kopczyński Janusz, 01.07.2005 – 01.07.2017
Ks. Sędek Marek Lech, 27.02.1999 – 01.07.2005
Ks. Kopczyński Andrzej, 18.02.1997 – 27.02.1999
Ks. Zieliński Henryk, 07.09.1992 –18.02.1997