Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Owczarek Emil, od 01.03.2016
O. Strojny Adam CCN, od 01.09.2019
† Ks. Żmijewski Edward, 25.03.2003 –10.11.2015 (†)
† Ks. Wysocki Stefan, 27.11.1987 – 25.03.2003
† Ks. Mirecki Marian Stefan, 10.09.1983 – 01.05.1987
† Ks. Urcus Józef, 30.01.1970 –10.09.1983
† Ks. Skarpetowski Józef, 01.07.2009 – 01.07.2018
† Ks. Gołębiewski Jan Marian, 01.03.2001– 25.03.2003
† Ks. Gniazdowski Zdzisław Józef, 27.11.1987 – 20.06.1997
† Ks. Urcus Józef, 30.11.1967 – 30.01.1970
Ks. Józefczyk Jan, 01.09.2000 – 30.06.2001
Ks. Ochnik Mariusz, 01.09.2010 – 01.11.2011
O. Tłokiński Mariusz CCN, 17.02.2016 – 01.09.2019