DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Modzelewski Edmund SDB, od 10.10.2016
Ks. Kosiorowski Stanisław MIC, od 01.09.2016
Ks. Gaworek Sylwester, od 17.02.2016
Ks. Wójtowicz Marcin Stanisław, 29.06.1996 –10.10.2016
Ks. Mikulski Mirosław, 15.06.1989 – 22.06.1996
† Ks. Chudek Henryk, 01.05.1987 –15.06.1989
† Ks. De Ville Feliks, 08.1933 – 01.09.1953
† Ks. Garncarek Franciszek, 12.1931– 30.06.1933
† Ks. Kłopotowski Ignacy, 06.1919 – 07.09.1931
Ks. Modzelewski Edmund SDB, 25.09.2014 –10.10.2016
Ks. Nowaczek Tomasz MIC, 01.07.2009 – 25.09.2014
† Ks. Krukowski Adam, 23.08.1996 – 01.07.2009
† Ks. Gwiazdowski Stefan, 01.05.1987 –13.10.1992