Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Kucharski Grzegorz, od 23.10.2020
Ks. Sieńkowski Jerzy, od 23.10.2020
Ks. Sieńkowski Jerzy, od 01.10.2015
Ks. Gawryś Mirosław, od 09.10.2018
Ks. Szcześniak Lucjan, 31.08.1995 – 01.07.2020
† Ks. Schabowski Józef, 01.05.1987 –11.08.1995 (†)
Ks. Kucharski Grzegorz, 25.09.2014 – 23.10.2020
Ks. Kania Stanisław, 15.06.2009 –15.06.2012
† Ks. Janicki Marek, 01.05.1987 – 29.08.2009
Ks. Kucharski Grzegorz, 29.08.2009 – 05.09.2015
Ks. Wójcik Kazimierz, 01.09.2005 – 01.09.2008
Ks. Hołuj Marcin, 01.09.2008 – 30.06.2010
Ks. Mioduchowski Grzegorz, 01.09.2001– 30.06.2002
Ks. Bobel Tomasz, 01.09.2009 – 23.06.2010
Ks. Rosłon Dariusz, 17.02.2016 – 26.08.2017
Ks. Wójcik Kazimierz, 01.09.2002 – 01.09.2008