Diecezja Warszawsko-Praska
Śp. Ks. Piotr Koczkodaj
Zielonka, dnia 23 sierpnia

Śp. Ks. Piotr Koczkodaj

Był synem Wacława i Adolfiny z domu Broniszewskiej, urodził się 29 czerwca 1942 w Wohyniu (par. Wohyń, Diec. Siedlecka), wyświęcony na kapłana 9 czerwca 1968 przez Kard. Stefana Wyszyńskiego, wikariusz: Sobików, Nieporęt, Przemienienia Pańskiego w Sulejówku, Stanisławów k. Mińska Maz., Św. Anny w Grodzisku Maz., Sękocin, Słomczyn, Świętej Rodziny w Warszawie-Zaciszu, MB Fatimskiej w Warszawie-Niedźwiadku, Św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie, proboszcz: Dzierzbice, Miłonice, rezydent: Św. Antoniego w Mińsku Maz., od 2000 roku był kapelanem Sióstr Dominikanek Misjonarek w Zielonce.

Dod. Ks. Wojciech Lipka 23.08.2004 o 22.29, akt. 9.04.2013 o 12.30