Wprowadzenie relikwii św. Charbela w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie-Wawrze
11 listopada 2021 roku, parafia św. Karola Boromeusza w Warszawie-Wawrze

Parafia św. Karola Boromeusza w Warszawie-Wawrze zaprasza na uroczystą Mszę Świętą z wprowadzeniem relikwii św Charbela – libańskiego mnicha. Św. Charbel był maronickim pustelnikiem, prowadził ascetyczne życie. Wstawiennictwa świętego wypraszają przede wszystkim ludzie chorzy i cierpiący.

11 listopada, podczas Mszy św. o godz. 18.00, zostaną zainstalowane relikwie Św. Charbela – libańskiego mnicha. Św. Charbel był maronickim pustelnikiem, prowadził ascetyczne życie. Wstawiennictwo świętego wypraszają przede wszystkim ludzie chorzy i cierpiący.

Uroczystej Mszy świętej przewodniczył będzie Ksiądz Waldemar Cisło – Dyrektor Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Kazanie wygłosi Arcybiskup George Bacouni Grekokatolicki Arcybiskup Bejrutu i Babilonu.

Dod. Jakub Troszyński 10.11.2021 o 10.57