IX Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę
4-5 czerwca 2021 roku

Hasłem tegorocznej pielgrzymki będą słowa Z Maryją, Matką nadziei. Jak co roku planujemy zgromadzić się w jasnogórskim sanktuarium, by od Maryi uczyć się otwartości serca i gotowości do głoszenia swoim życiem Dobrej Nowiny.

Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca jest nie tylko czasem modlitwy, ale także okazją, by doświadczyć wspólnoty tych, którzy jednym dziesiątkiem Różańca codziennie przemieniają świat. Ufamy, że w tym roku uda nam się spotkać nie tylko duchowo, ale też fizycznie.

Nasze czuwanie rozpoczniemy w piątek 4 czerwca Apelem jasnogórskim w kaplicy Cudownego Obrazu, a zakończymy w sobotę uroczystą Mszą Świętą.

Bądź z nami na Jasnej Górze, tu od wieków dzieją się cuda. Zawierzamy Bożej Opatrzności realizację pielgrzymki w bieżącym roku.

IX Ogólnopolska Pielgrzymka
Żywego Różańca na Jasną Górę
Z Maryją, Matką nadziei4-5 czerwca 2021 roku

Program:

• 4 czerwca
Apel jasnogórski, czuwanie (do 24.00)
Msza święta
  • 5 czerwca
program słowno-muzyczny
słowo moderatora krajowego Żywego Różańca
konferencja
spotkania z Redakcją RóżańcaPapieskimi Dziełami Misyjnymi
różaniec – tajemnica światła
świadectwa o Żywym Różańcu
Msza Święta

Więcej informacji na stronie - tu dowiesz się o ewentualnych zmianach wynikających z trwającej pandemii.

Dod. Joanna Solak 20.05.2021 o 14.18, akt. 20.05.2021 o 14.27