Zanurzenie w Słowo - Wsłuchani w Słowo Pana
12 czerwca 2021 roku, Dom św. Faustyny, Ostrówek

Zapraszamy kobiety i mężczyzn do Dom Św. Faustyny w Ostrówku na jednodniowe Zanurzenie w Słowo, pod hasłem: Kogo szukasz?

Podpatrując różne postacie biblijne okazuje się, że również oni - podobnie jak my, tęsknili za Panem i szukali Boga w swoim życiu. Chcemy, modląc się Słowem Bożym w tym dniu, odnaleźć odpowiedzi na swoje poszukiwania Boga. Zatrzymać się w ciszy, by zadać pytanie na wzór świętych: uczniów Jezusa i Jego uczennicy - Marii Magdaleny, Józefa, a nawet Jego Matki Maryi: Panie, gdzie jesteś?! Gdzie się ukryłeś?

Jezus daje im tak różne odpowiedzi na ich poszukiwania. A jaką da Tobie? Przyjdź, posłuchaj Słowa Życia, które tak dobrze zna Twoje Serce, tęsknoty i jednocześnie chce odsłaniać swoje Serce przed Tobą, by poprowadzić Cię w głąb swojej Przyjaźni i Miłości.

Wsłuchani w Słowo Pana
12 czerwca 2021 roku

Na Zanurzenie w Słowo zapraszamy osoby, które mają gotowość wejść w dialog ze Słowem Boga i zakosztować Jego dobroci.

Na dniu skupienia obowiązuje ścisłe milczenie, czyli należy wyłączyć telefon i od porannego wprowadzenia do modlitwy, aż do wieczora nie należy z nikim rozmawiać. Jest to decyzja serca, by być całym oddanym w tym dniu dla Pana i Jego Słowa. Służy ono temu, by nasz słuch serca uwrażliwił się bardziej na mowę Boga w naszych sercach.

Naszej drodze będą towarzyszyły wprowadzania do poszczególnych momentów modlitwy przygotowane przez s. Rachelę Waszkiewicz ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego. W rytm tego dnia są wpisane posiłki, czas na spacer, spowiedź, adoracja i Msza św. Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.domfaustyny.pl.

Informacje organizacyjne:

• W domu przestrzegane są zasady bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi GIS, min. noszenie maseczek, podczas wprowadzeń i wspólnej modlitwy w kaplicy, regularna dezynfekcja wspólnych powierzchni, mierzenie temperatury termometrem bezdotykowym osób do nas przyjeżdżających, posiłki wydawane są w jednorazowych pojemnikach;
  • Zanurzenie w Słowo rozpoczyna się o 8.30 od rejestracji; 9.00 - wprowadzenie w dzień modlitwy Słowem Bożym; 20.00 - zakończenie;
  • Weź ze sobą: Pismo Święte, notatnik, długopis, leki, jeśli ich używasz, maseczkę ochronną i inne środki bezpieczeństwa, które uważasz za stosowne;
  • telefon info: 730 153 707
  • zapisy: s.faustyna.ostrowek@gmail.com
  • Przy zapisie prosimy o podanie imienia i nazwiska, miejscowości, nr telefonu i adresu e-mail
  • koszt uczestnictwa wynosi 90 zł
  • po otrzymaniu od nas odpowiedzi mailowej należy wpłacić bezzwrotną zaliczkę w wysokości 50 zł na nasze konto: Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego 88 1600 1462 18177333 6000 0008; z dopiskiem „Zanurzenie w Słowo - 12.06.2021 r.”,

Z racji na obecną sytuację, Zanurzenie w Słowo nie planujemy z noclegiem, ale jeżeli ktoś by go potrzebował lub chciał, jest to możliwe. Prosimy o zgłoszenie takiej informacji w mailu. Pokrycie kosztów noclegu ze śniadaniem wynosi dodatkowo 55 zł.

Jeżeli zapiszesz się na Zanurzenie, a ostatecznie nie będziesz mógł/mogła wziąć udziału, znajdź kogoś na swoje miejsce. Może to być dla kogoś unikalna szansa spotkania się z Jezusem, a nam ułatwisz organizację.

Do zobaczenia!

Dod. Joanna Solak 19.05.2021 o 9.45