Msza Święta w intencji księdza majora pilota Szczepana Walkowskiego
16 marca 2021 roku, parafia Najczystszego Serca Maryi w Warszawie-Grochowie

W parafii Najczystszego Serca Maryi przy ulicy Chłopickiego 2 (Plac Szembeka) w Warszawie na terenie Diecezji Warszawsko-Praskiej, we wtorek, 16 marca 2021 roku, o godz. 18.00 biskup Romuald Kamiński odprawi Mszę św. w intencji księdza majora pilota Szczepana Walkowskiego. Po Mszy Św. zaplanowano wystąpienia zaproszonych gość m.in. ambasador Argentyny Any Marii Ramirez.

Słowo o ks. majorze pilocie Szczepanie Walkowskim wygłosi prezes Towarzystwa Historycznego im. Szembeków Władysław Ryszard Szeląg. W parafii jest również wystawiona okolicznościowa wystawa „Ksiądz Major pilot Szczepan Walkowski, Sercem Polak, Przyjaciel Argentyny".

Organizatorzy: prezes Towarzystwa Historycznego im. Szembeków Władysław Ryszard Szeląg, ks. prałat Krzysztof Ukleja, proboszcz parafii Najczystszego Serca Maryi. Pod patronatem Biskupa Warszawsko-Praskiego Romualda Kamińskiego oraz ambasador Argentyny Any Marii Ramirez.

Dod. Jakub Troszyński 16.03.2021 o 10.09, akt. 16.03.2021 o 10.15