Karnety „kolędowe” - dodruk

Ponieważ propozycja karnetów dla wiernych spotkała się z dużym zainteresowaniem Księży Proboszczów - zamówiliśmy dodruk.

Przewielebni Księża Proboszczowie!

W związku z wydanym w poniedziałek 14 grudnia 2020 r. komunikatem bp. Romualda Kamińskiego o odwołaniu wizyty duszpasterskiej w tradycyjnej formie, informujemy, że Wydział Duszpasterski Kurii Warszawsko-Praskiej przygotowuje okolicznościowe karty (składany karnet w formacie B6), jakie będzie można rozdać po Mszy św. za rodziny z poszczególnych ulic lub rejonów parafii.

Karta zawiera:
- krótkie słowo pasterskie bp. Romualda Kamińskiego,
- modlitwę, jaką rodziny mogą odmówić po powrocie do domu z tzw. Mszy kolędowej,
- słowo od proboszcza parafii wraz z miejscem na pieczęć i podpis.

Karty pakowane są po 50 sztuk.

Karnety dostępne są w trzech, niżej prezentowanych wzorach.

Księży Proboszczów zainteresowanych kartą prosimy o przesłanie mailem na adres Wydziału Duszpasterskiego duszpasterstwo@diecezja.waw.pl informacji o liczbie sztuk, jakie pragną zamówić dla swojej parafii. Odbiór w Wydziale Duszpasterskim (u ks. Macieja lub u p. Joanny). .

ks. dr Maciej Radzikowski
Wydział Duszpasterstwa Ogólnego