„Jak żyć w świecie bez autorytetów?” – konferencja online
12 grudnia 2020 roku

Ogólnopolska wspólnota mężczyzn Droga Odważnych organizuje 12 grudnia online I Międzynarodową Konferencję Dla Mężczyzn z cyklu Powołani do Przywództwa: "Jak żyć w świecie bez autorytetów?". Wśród prelegentów znaleźli się m.in. biskup pomocniczy archidiecezji warszawskiej Piotr Jarecki, lider zespołu Luxtorpeda Robert "Litza" Friedrich, dziennikarz i prezenter TVP Tomasz Wolny czy vloger Tomasz Samołyk.

Oprócz konferencji uczestnicy wezmą udział w panelach dyskusyjnych oraz otrzymają darmowo m.in. flagowe narzędzie formacji na Drodze Odważnych "PlanoMAX" (więcej informacji: https://mojplanomax.pl) oraz notes formacyjny wraz z dostępem do czterotygodniowego programu formacyjnego rozszerzającego treści konferencji i zarezerwowanego tylko dla jej uczestników.

Konferencja jest odpowiedzią na kryzys autorytetów widoczny nie tylko w ostatnim czasie na ulicach czy w mediach społecznościowych, ale też w Kościele, w rodzinach i w osobistym życiu wielu ludzi. "Bardzo często trudno nam dziś wskazać swoje autorytety lub wręcz nie chcemy ich mieć. Wolimy być autorytetami sami dla siebie. Jako mężczyźni łatwo chcemy wchodzić w rolę autorytetu, ale brakuje nam w wielu przypadkach stylu życia, który będzie innych pociągać i w którym sami będziemy dawali się prowadzić" – mówi jeden z organizatorów Jarosław Kumor.

Zapisy na www.powolanidoprzywodztwa.pl.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął biskup warszawsko-praski Romuald Kamiński.

O inicjatywie prosimy informować parafian.

Materiał prasowy organizatora.

Dod. Jakub Troszyński 1.12.2020 o 10.45