Zakończenie misji parafialnych w parafii św. Szczepana Pierwszego Męczennika (foto, video)
11 października 2020 roku, parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika w Warszawie

W niedzielę 11 października podczas uroczystej Mszy Świętej zakończyły się pierwsze misje parafialne w parafii św. Szczepana Pierwszego Męczennika w Warszawie.

Mszy Świętej przewodniczył Biskup Romuald Kamiński, który w homilii odwołując się do Ewangelii powiedział, że patrząc na dni które przeżywamy musimy spojrzeć czasem z innej perspektywy:

Trzeba wzorem Pana Jezusa wznieść się trochę wyżej ponad to, co było w tych dniach przeżywane. Pan Jezus niejednokrotnie zapraszał na wyżyny, na jakieś wzgórze, dając do zrozumienia, że na pewne rzeczy trzeba spojrzeć z perspektywy.

Cała homilia:

Fotogaleria tutaj.