„Wieczory Wiary” w parafii Przemienienia Pańskiego w Radzyminie
9 października 2020 roku, Radzymin

Blisko 50 lat temu błogosławiony papież Paweł VI mówił: …współczesny człowiek, którego pochłania podbój i wykorzystanie świata materii, doświadcza głodu czegoś innego i zarazem czuje dziwną pustkę [...] Dzisiaj więcej niż kiedykolwiek, potrzebni są świadkowie tego co Niewidzialne.

Słowa papieża są wciąż aktualne, dlatego chcemy odnaleźć na nowo Tego, który nadaje sens naszemu życiu. W tym trudnym czasie, kiedy wiele w nas lęku i niepewności, tym bardziej potrzebujemy wymownych świadków zaufania bez reszty Bogu.

WIECZÓR WIARY
Zapraszamy w każdy drugi piątek miesiąca
od października 2020 do maja 2021,
na godz. 18.30
do Kolegiaty Przemienienia Pańskiego
(ul. POW 1, Radzymin)

Będą to nie tylko katechezy, lecz także spotkania z ludźmi, którzy podzielą się świadectwem swojej wiary. Kim Bóg jest dla nich? Co daje im wiara? Dlaczego warto codzienność przeżywać z Bogiem?

Pierwszym gościem
9 października 2020 roku
będzie Jan Budziaszek, perkusista Skaldów.
Opowie o swoim doświadczeniu mocy modlitwy różańcowej.

Terminy:

• 9 października – p. Jan Budziaszek