Przygotowanie do święta św. Faustyny – dni skupienia.
3-4 października 2020, Ostrówek

Zapraszamy do Domu Św. Faustyny
w terminie: 3-4 października br.
na spotkanie pod hasłem: „Ufajmy Panu!”
w celu duchowego przygotowania się do Święta św. Faustyny
Ostrówek, ul. św. Faustyny 5

Naszemu przygotowaniu towarzyszyć będą m. in. konferencje o ufności ks. prał. Wojciecha Lipki, który zachęcając do uczestnictwa w nim, napisał do nas: Powtarzamy często "Jezu, ufam Tobie!" - co chcemy przez to wyznać Bogu? Czym jest ufność w relacjach ludzkich, i w logice wiary? Jakiej ufności uczy nas Pan Jezus przez Siostrę Faustynę?

Podczas spotkania będzie czas na Eucharystię, adorację Najświętszego Sakramentu oraz modlitwę Słowem Bożym; w duchowej obecności Św. Faustyny czas na refleksję dotyczącą naszej osobistej ufności.

Niech to zaproszenie do szukania wspólnej odpowiedzi na te i inne pytania, będzie dobrą okazją do pogłębienia zawierzenia wobec Pana.

Spotkanie zakończy się Mszą św. odpustową w niedzielę o godz. 15.00.

Informacje organizacyjne:

• W domu przestrzegane są zasady bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi GIS, min. noszenie maseczek podczas wprowadzeń i wspólnej modlitwy w kaplicy, regularna dezynfekcja wspólnych powierzchni, mierzenie temperatury termometrem bezdotykowym osób do nas przyjeżdżających, posiłki wydawane są w jednorazowych pojemnikach.
  • Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 3 października o godz. 8.30 – rejestracja. Zakończenie w niedzielę, 4 października, o godzinie 15.00 uroczystą Mszą Świętą i koronką do Bożego Miłosierdzia. Istnieje możliwość zakończenia uczestnictwa w sobotę.
  • Weź ze sobą: Pismo Święte, notatnik, długopis, leki, jeśli ich używasz, maseczkę ochronną i inne środki bezpieczeństwa, które uważasz za stosowne.
  • telefon info: 29 777 04 92, 730 153 707
  • zapisy: s.faustyna.ostrowek@gmail.com
    • Przy zapisie prosimy o podanie imienia i nazwiska, miejscowości, nr telefonu i adresu e-mail.
    • Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu prosimy o wpłatę zaliczki, w ciągu 5-ciu dni roboczych. Zaliczka w wysokości 50 zł. jest bezzwrotna; wpłaty należy dokonać na konto: PL 88 1600 1462 1817 7333 6000 0008 z dopiskiem „Ufajmy Panu”.
  • koszt:
    • bez noclegu wynosi 85 zł
    • z noclegiem do niedzieli, z wyżywieniem, wynosi 170 zł
  • Jeżeli się zapiszesz, a nie będziesz mógł / mogła wziąć udziału w dniach skupienia, znajdź kogoś na swoje miejsce. Może to być dla kogoś unikalna szansa spotkania się z Jezusem, a nam ułatwisz organizację.
Zapraszamy!
Dod. Joanna Solak 17.09.2020 o 14.43