Zanurzenie w Słowo: Zacheusz chciał koniecznie zobaczyć Jezusa. A Ty?
12 września 2020 roku, Dom św. Faustyny

Czy chcesz zobaczyć Jezusa?
12 września 2020 roku
Dom św. Faustyny

Zapraszamy te osoby, które w atmosferze ciszy i skupienia pragną spotkać się z Jezusem w Słowie Bożym. Na Zanurzeniu w Słowo obowiązuje ścisłe milczenie. Służy ono temu, by nasz słuch serca uwrażliwił się bardziej na głos Pana.

Naszej modlitwie będą towarzyszyły wprowadzania do poszczególnych momentów drogi Lectio Divina, czyli Bożego Czytania, które wygłosi ks. Kamil Leszczyński - salwatorianin. W rytm dnia są wpisane posiłki, czas na spacer, spowiedź, adorację i Mszę Świętą.

Informacje organizacyjne:

• W domu przestrzegane są zasady bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi GIS, min. noszenie maseczek podczas wprowadzeń i wspólnej modlitwy w kaplicy, regularna dezynfekcja wspólnych powierzchni, mierzenie temperatury termometrem bezdotykowym osób do nas przyjeżdżających, posiłki wydawane są w jednorazowych pojemnikach;
  • Zanurzenie w Słowo rozpoczyna się o godzinie 8.30 – rejestracja; 9.00 – wprowadzenie; zakończenie o godzinie 20.00;
  • telefon info: 29 777 04 92, 730 153 707
  • zapisy: s.faustyna.ostrowek@gmail.com
    • Przy zapisie prosimy o podanie imienia i nazwiska, miejscowości, nr telefonu i adresu e-mail.
    • Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu, prosimy o wpłatę zaliczki na nasze konto w ciągu 5-ciu dni roboczych z dopiskiem „Zanurzenie w Słowo - 12.09.2020 r.”,
    • W przypadku rezygnacji nie ma możliwości zwrotu zaliczki.
  • koszt wynosi: 85 zł; wpłata zaliczki na nasze konto w wysokości: 50 zł; nr konta: PL 88 1600 1462 1817 7333 6000 0008
  • Z racji na obecną sytuację, Zanurzenia w Słowo nie planujemy z noclegiem, ale jeżeli ktoś by go potrzebował lub chciał, jest to możliwe. Prosimy o zgłoszenie takiej informacji w mailu. Pokrycie kosztów noclegu ze śniadaniem wynosi dodatkowe 55 zł.
  • Należy zabrać ze sobą: Pismo Święte, notatnik, długopis, leki, jeśli ich używasz, maseczkę ochronną i inne środki bezpieczeństwa, które uważasz za stosowne;

Jeżeli zapiszesz się na Zanurzenie, a nie będziesz mógł/mogła wziąć udziału, znajdź kogoś na swoje miejsce. Może to być dla kogoś unikalna szansa spotkania się z Jezusem, a nam ułatwisz organizację.

Do zobaczenia!

Dod. Joanna Solak 27.08.2020 o 10.50