Diecezja Warszawsko-Praska
Translokaty 2007
Kaplica dawnej Kurii, 9 czerwca 2007

Nominacje Papieskie Benedykta XVI

1. Ks. Karłowicz Wacław, mianowany Prałatem Jego Świątobliwości

2. Ks. Sikora Jan, mianowany Prałatem Jego Świątobliwości

3. Ks. Byrski Jan, mianowany Protonotariuszem Apostolskim (infułatem)


Zmiany Proboszczowskie

1. Ks. Bajurski Leszek z proboszcza parafii Kiczki na proboszcza parafii Kiciny

2. Ks. Banak Jerzy z proboszcza parafii Miłosierdzia Bożego w Warszawie na proboszcza parafii Imienia NMP w Warszawie – Międzylesiu

3. Ks. Jabłecki Tadeusz z proboszcza parafii Kiciny na proboszcza parafii Zamienie

4. Ks. Kopczyński Andrzej z proboszcza parafii Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu na proboszcza parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach

5. Ks. Krzesiński Krzysztof z proboszcza parafii Białobrzegi na proboszcza parafii Glinianka

6. Ks. Lewandowski Eugeniusz z proboszcza parafii Aleksandrów na proboszcza parafii Białobrzegi

7. Ks. Podstawka Zygmunt z proboszcza parafii Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie na proboszcza parafii Miłosierdzia Bożego w Warszawie

8. Ks. Regucki Tadeusz z proboszcza parafii Glinianka na proboszcza parafii Aleksandrów

9. Ks. Średnicki Hieronim z proboszcza parafii Imienia NMP w Warszawie – Międzylesiu na proboszcza parafii Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie

10. Ks. Jan Świerżewski z rezydenta parafii Św. Wincentego a Paulo w Otwocku na administratora ośrodka duszpasterskiego w Choszczówce Stojeckiej

11. Ks. Tempczyk Mirosław z administratora ośrodka duszpasterskiego w Mistowie na kapelana Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego

12. Ks. Trojanowski Władysław z proboszcza parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach na proboszcza parafii Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu

13. Ks. Wnuk Andrzej z urlopu zdrowotnego na administratora ośrodka duszpasterskiego w Mistowie

14. Ks. Zych Antoni z proboszcza parafii Zamienie na proboszcza parafii Kiczki


Do tworzenia nowych ośrodków

1. Ks. Kania Stanisław z wikariusza parafii MB Częstochowskiej w Wołominie do budowy nowego ośrodka w Rajszewie (na terenie parafii Chotomów

2. Ks. Nagraba Artur z proboszcza parafii Cherson na Ukrainie do budowy nowego ośrodka w Warszawie-Lewandowie (z zamieszkaniem w parafii Św. Izydora w Markach)

3. Ks. Twarowski Marek z wikariusza parafii Jabłonna do budowy nowego ośrodka w Cisiu (zamieszkanie w starej plebanii w Dębe Wielkie)


Zmiany Wikariuszowskie

1. Ks. Adler Paweł z wikariusza parafii Radzymin na wikariusza parafii Świętej Rodziny w Warszawie

2. Ks. Banaszek Adam z wikariusza parafii Nawrócenia Św. Pawła Ap. w Warszawie na wikariusza parafii Józefów k. Otwocka

3. Ks. Białobrzeski Paweł z wikariusza parafii Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie na wikariusza parafii Wiązowna

4. Ks. Bieliński Jakub z wikariusza parafii MB Częstochowskiej w Zielonce na wikariusza parafii Św. Włodzimierza w Warszawie

5. Ks. Brajczewski Sławomir z wikariusza parafii Narodzenia NMP w Warszawie – Płudach na wikariusza parafii Zesłania Ducha Świetego w Ząbkach

6. Ks. Czyżewski Mariusz z wikariusza parafii Św. Antoniego w Mińsku Maz. na wikariusza parafii Opatrzności Bożej w Warszawie – Wesołej

7. Ks. Długosz Robert z wikariusza parafii MB Loretańskiej w Warszawie na wikariusza parafii Św. Faustyny w Warszawie

8. Ks. Duda Leszek z wikariusza parafii Stanisławów k. Mińska na wikariusza parafii Św. Antoniego w Mińsku Maz.

9. Ks. Franczak Dariusz z wikariusza parafii Św. Marii Magdaleny w Warszawie na wikariusza parafii Niepokalanego Serca Maryi w Otwocku – Sródborowie

10. Ks. Goliński Rafał z wikariusza parafii Kałuszyn na wikariusza parafii Św. Włodzimierza w Warszawie

11. Ks. Gradziński Marek z wikariusza parafii Św. Patryka w Warszawie na wikariusza parafii Św. Michała Arch. w Nowym Dworze Maz

12. Ks. Idzik Grzegorz z wikariusza parafii Stanisławów k. Nieporętu na wikariusza parafii Chrystusa Króla w Warszawie

13. Ks. Kalinowski Paweł z wikariusza parafii Radzymin na wikariusza parafii NMP Matki Kościoła w Markach

14. Ks. Karolak Grzegorz z wikariusza parafii MB Częstochowskiej w Zielonce na wikariusza parafii MB Królowej Polski w Warszawie – Aninie

15. Ks. Kontraktowicz Marcin z wikariusza parafii Bł. Męczenników Podlaskich w Tłuszczu na wikariusza parafii Św. Hieronima w Warszawie

16. Ks. Korporowicz Ireneusz z wikariusza parafii Wiązowna na wikariusza parafii Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie

17. Ks. Korzenecki Mariusz z wikariusza parafii Dębe Wielkie na wikariusza parafii Imienia NMP w Warszawie – Międzylesiu

18. Ks. Kosewski Maciej z wikariusza parafii Św. Antoniego w Mińsku Maz. na wikariusza parafii Narodzenia NMP w Warszawie – Płudach

19. Ks. Kozera Krzysztof z wikariusza parafii MB Królowej Męczenników w Warszawie na wikariusza parafii Św. Michała Arch. w Warszawie – Grodzisku

20. Ks. Kozłowski Marek z wikariusza parafii MB Loretańskiej w Warszawie na wikariusza parafii Św. Marii Magdaleny w Warszawie

21. Ks. Kraiński Wojciech z wikariusza parafii Św. Wacława w Warszawie na wikariusza parafii MB Królowej Polskich Męczenników w Warszawie

22. Ks. Krupa Krzysztof z wikariusza parafii Św. Jerzego w Zielonce na wikariusza parafii Św. Michała w Nowym Dworze Maz.

23. Ks. Lech Mariusz z wikariusza parafii Św. Wincentego w Otwocku na wikariusza parafii Św. Wacława w Warszawie

24. Ks. Lipiński Radosław z wikariusza parafii Św. Hieronima w Warszawie na wikariusza parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Maz.

25. Ks. Macios Przemysław z wikariusza parafii Świętej Trójcy w Ząbkach na wikariusza parafii Św. Michała i Św. Floriana w Warszawie

26. Ks. Mazurkiewicz Paweł z wikariusza parafii MB Różańcowej w Warszawie na wikariusza parafii NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie

27. Ks. Młynik Janusz z wikariusza parafii MB Królowej Polski w Wołominie na wikariusza parafii Stanisławów k. Nieporętu

28. Ks. Moczulski Tomasz z wikariusza parafii Św. Michała w Nowym Dworze Maz. na wikariusza parafii MB Różańcowej w Warszawie

29. Ks. Olędzki Wojciech z wikariusza parafii Świętej Rodziny w Warszawie na wikariusza parafii MB Częstochowskiej w Zielonce

30. Ks. Paździoch Rafał z wikariusza parafii Narodzenia NMP w Mińsku Maz. na wikariusza parafii MB Królowej Polski w Wołominie

31. Ks. Pielak Jacek z wikariusza parafii Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach na wikariusza parafii Radzymin

32. Ks. Piotrkowicz Robert z wikariusza parafii Przemienienia Pańskiego w Sulejówku – Miłośnie na wikariusza parafii Nawrócenia Św. Pawła Ap. w Warszawie

33. Ks. Połomski Tomasz z wikariusza parafii Opatrzności Bożej w Warszawie – Wesołej na wikariusza parafii MB Częstochowskiej w Zielonce

34. Ks. Rajski Zbigniew z wikariusza parafii Św. Marka w Warszawie na wikariusza parafii MB Królowej Polskich Męczenników w Warszawie

35. Ks. Sikorski Jarosław z wikariusza parafii Miłosierdzia Bożego w Otwocku – Ługach na wikariusza parafii Jabłonna

36. Ks. Skiba Edward z kapelana Szpitala Bródnowskiego na wikariusza parafii MB Częstochowskiej w Wołominie

37. Ks. Skłucki Jerzy z wikariusza parafii Św. Izydora w Markach na wikariusza parafii MB Loretańskiej w Warszawie

38. Ks. Stępień Wojciech z wikariusza parafii Imienia NMP w Warszawie – Międzylesiu na wikariusza parafii Dębe Wielkie

39. Ks. Ścisłowski Adam z wikariusza parafii Św. Michała Arch. w Warszawie – Grodzisku na wikariusza parafii MB Loretańskiej w Warszawie

40. Ks. Świątkiewicz Arkadiusz z wikariusza parafii Św. Włodzimierza w Warszawie na wikariusza parafii Miłosierdzia Bożego w Otwocku – Ługach

41. Ks. Trzciński Paweł z wikariusza parafii Św. Włodzimierza w Warszawie na wikariusza parafii Nawrócenia Św. Pawła Ap. w Warszawie

42. Ks. Urbanowski Piotr z wikariusza parafii Św. Michała i Św. Floriana w Warszawie na wikariusza parafii Świętej Trójcy w Ząbkach

43. Ks. Wdowiak Kamil z wikariusza parafii Św. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Maz. na wikariusza parafii Św. Wincentego a Paulo w Otwocku

44. Ks. Wysocki Karol z wikariusza parafii Św. Faustyny w Warszawie na wikariusza parafii Św. Marka w Warszawie

45. Ks. Zawadka Artur z wikariusza parafii Niepokalanego Serca Maryi w Otwocku – Śródborowie na wikariusza parafii Narodzenia NMP w Mińsku Maz.

46. Ks. Zdanowicz Marek z wikariusza parafii Mrozy na wikariusza parafii Najcz. Serca Maryi w Warszawie

47. Ks. Ziółkowski Krzysztof z wikariusza parafii Chrystusa Króla w Warszawie na wikariusza parafii Św. Jerzego w Zielonce


Pozostałe translokaty

1. Ks. Bala Dariusz z wikariusza parafii Chrystusa Króla w Warszawie do pracy w Diecezji Odesko-Symferopolskiej na Ukrainie

2. Ks. Bieliński Michał skierowany do Domu Księży Emerytów w Otwocku

3. Ks. Kozłowski Waldemar z wikariusza parafii Dąbrówka na kapelana Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego

4. Ks. Marczak Dariusz z wikariusza parafii MB Królowej Polski w Warszawie – Aninie na wicedyrektora Caritas DW-P

5. Ks. Sławiński Grzegorz z wikariusza parafii Najcz. Serca Maryi w Warszawie na osobistego sekretarza Księdza Arcybiskupa

6. Ks. Staniszewski Artur z osobistego sekretarza Księdza Arcybiskupa na rezydenta przy parafii Św. Barnaby w Warszawie i referenta Wydziału Katechetycznego Kurii

7. Ks. Stępniewski Piotr zwolniony z obowiązku niedzielnej pomocy duszpasterskiej na rzecz parafii MB Częstochowskiej w Wołominie

8. Ks. Szczękulski Tadeusz z rezydenta przy parafii Miłosierdzia Bożego w Warszawie na rezydenta przy parafii Św. Patryka w Warszawie

9. Ks. Szewczyk Rafał z Dyrektora Wydziału Katechetycznego oraz Dyrektora Ośrodka Wychowawczego dla Dziewcząt przy ul. Kawęczyńskiej 49 na rezydenta parafii Najcz. Serca Maryi w Warszawie

10. Ks. Sztajerwald Tomasz z rezydenta przy parafii MB Królowej Męczenników w Warszawie na rezydenta przy parafii Narodzenia Pańskiego w Warszawie

11. Ks. Tomasik Piotr z rezydenta przy parafii MB Loretańskiej w Warszawie na rezydenta przy parafii Wniebowzięcia NMP w Warszawie – Zerzniu

12. Ks. Wielądek Robert z wikariusza parafii Św. Michała w Nowym Dworze Maz. na studia z teologii pastoralnej (KUL)

Dod. Ks. Wojciech Lipka 9.06.2007 o 13.36