Dom św. Faustyny zaprasza na wirtualne spotkania ze Słowem Bożym
Rozważania biblijne na niedziele i uroczystości - od 9 maja 2020 roku

Dom św. Faustyny zaprasza na wirtualne spotkania

Myśląc o tych wszystkich, którzy tęsknią za Domem Św. Faustyny, a przyjeżdżali do niego, by w przestrzeni życia ziemskiego św. s. Faustyny i ciszy urokliwej przyrody miejsca, przeżywać swoje spotkania z Bogiem, Siostry Jezusa Miłosiernego postanowiły przygotowywać rozważania biblijne na niedziele i uroczystości i zamieszczać je na nowo utworzonym kanale You Tube: Dom św. Faustyny Ostrówek. Tytuł nagrań brzmi: „Słowo Miłosierdzia”. Link otwiera się tutaj.

S. Rachela Waszkiewicz – przełożona Domu zachęca: „Zapraszamy do słuchania komentarzy do czytań lub ewangelii na niedzielę i w uroczystości. Pragniemy to robić w duchu Bożego Miłosierdzia, by w ten sposób kontynuować misję Świętej i Bł. Ks. Michała Sopoćki.

Zapraszamy tych wszystkich, którzy chcą nadal być prowadzeni i formowani w duchowości przypomnianej nam przez ów Świętych Kościoła”. Rozważania umieszczane będą w Internecie wieczorami w sobotę przed niedzielą lub w dzień przed uroczystością. Pierwszy komentarz pojawił się w sobotę 9 maja br.

Siostry codziennie również prowadzą transmisję nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego o godz.15.00 na fanpage’u: Dom Św. Faustyny w Ostrówku.

Jednocześnie informujemy, że Dom jest już otwarty dla zwiedzających.

Więcej informacji na stronie.

Serdecznie zapraszamy!

S. Rachela Waszkiewicz