diecezja.waw.pl/6847Matka Boża Zwycięska – Patronka Diecezji

Kapłański dzień pokutny – Wielki Post 2020 roku

Wielebni Księża diecezjalni i zakonni
pracujący w Diecezji Warszawsko-Praskiej

W sobotę po Środzie Popielcowej, 29 lutego br., jako prezbiterium Warszawsko-Praskie będziemy sprawować Wielkopostny Dzień Pokutny.

Podobnie jak w ubiegłym roku będzie miał miejsce w Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej na Kamionku. Wspólną modlitwę rozpoczniemy o godzinie 10.00.

Rozważania poprowadzi ks. prof. UKSW dr hab. Andrzej Najda, biblista i pastoralista, Kierownik Katedry Teologii Systematycznej Małżeństwa i Rodziny na Wydziale Studiów nad Rodziną UKSW; autor licznych książek, artykułów naukowych i popularnonaukowych; kapłan Diecezji Łomżyńskiej.

Porządek Liturgii:

Msza Święta nie jest przewidywana.

Serdecznie zapraszam wszystkich kapłanów do udziału w tym ważnym akcie wspólnotowym i liturgicznym.

+ Romuald Kamiński
Biskup Warszawsko-Praski

Dokument został dodany dnia 12.02.2020 o 11.41, ostatnio aktualizowany 19.02.2020 o 12.48