Spotkanie Opłatkowe Caritas DW-P (galeria foto)
25 stycznia 2020 r.

25 stycznia w kaplicy kurialnej odbyło się spotkanie opłatkowe członków Parafialnych Zespołów Caritas i Szkolnych Kół Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej. Mszy Świętej inaugurującej spotkanie przewodniczył biskup Romuald Kamiński.

– Bardzo miło, że możemy spotkać się po raz kolejny na spotkaniu opłatkowym, które jednoczy nas wszystkich, nie tylko w wymiarze naszej codziennej posługi, bo pomaganie osobom potrzebującym ma również aspekt duchowy i formacyjny – zaznaczył ks.Kamil Jerzy Chojnacki, dyrektor Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej.

– Sprawy nawracania, porządkowania, wprowadzania Boga w każdą cząstkę naszego życia to jest praca bez granic, ale jakże ważna. Idźcie i naprawiajcie świat – zaapelował w homilii ordynariusz warszawsko-praski.

Po Mszy Świętej biskup Romuald Kamiński, ks. Kamil Chojnacki oraz wszyscy zebrani złożyli sobie życzenia i podzielili się opłatkiem.

Dod. Marcin Tafejko 27.01.2020 o 13.45, akt. 27.01.2020 o 13.46