Koncert kolęd Chóru Kameralnego SIRENES
19 stycznia 2020 roku

Zapraszamy serdecznie na koncert polskich kolęd. "Lulajże" to koncert dla każdej i każdego. Zapraszamy w niedzielę 19 stycznia do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników. Koncert odbędzie się po mszy świętej i zacznie ok. godz. 14.00

Chór Kameralny SIRENES istnieje od września 2015 roku, choć tworzące go wokalistki znają się i śpiewają razem od wielu lat. Na działalność zespołu składają się typowo chóralne aktywności, takie jak samodzielne koncerty, nagrania i udział w konkursach. Chór chętnie występuje także z innymi zespołami, angażuje się w działalność charytatywną i bierze udział w projektach z wykonawcami różnych stylów muzycznych. Zespół ma w swoim repertuarze utwory kompozytorów polskich i zagranicznych różnych epok, o tematyce zarówno sakralnej jak i świeckiej. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Od września 2016 roku zespół jest prowadzony przez Fundację Sirenes. Od lutego 2017 roku Chór Kameralny SIRENES jest Chórem Rezydentem Muzeum Warszawy z siedzibą w Muzeum Warszawskiej Pragi.

Dod. Marcin Tafejko 17.01.2020 o 14.52, akt. 17.01.2020 o 14.55