Napełniać życie Miłosierdziem: Obudzić kobiecość – warsztaty dla kobiet
13-15 grudnia 2019 roku, Dom Św. Faustyny, Ostrówek

Obudzić kobiecość
- warsztaty rozwojowe dla kobiet
13-15 grudnia 2019 roku

Warsztaty będą okazją, aby… obudzić, ożywić i wzmocnić swoją kobiecość. Spróbujemy tego doświadczyć poprzez ćwiczenia, ruch, taniec, osobistą refleksję, pracę z symbolem a przede wszystkim poprzez spotkanie w kobiecym kręgu.
Mogą się pojawić różne tematy takie jak emocjonalność, relacje, dawanie i branie, pragnienia… i wiele innych, z którymi spróbujemy się spotkać w słowie i w ciele.
Podczas warsztatów chcę zaprosić Cię do podróży w odkrywaniu swojej kobiecości, przyjmowaniu tego, co przyniesie to spotkanie i gdzie zaprowadzi nas taniec, ruch i wspólna przestrzeń tworzona przez grono kilkunastu kobiet.

Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia tanecznego - najważniejsza jest otwartość serca i chęć zaangażowania się w przygotowane propozycje.
Wszystko po to, abyś mogła się spotkać i wyrazić przed Bogiem Stwórcą (słowem, gestem, tańcem) to, z czym jesteś w swojej codzienności, co chcesz zostawić, co potrzebujesz przemienić, ożywić czy wzmocnić jako kobieta.
Jeśli podczas warsztatów coś o sobie odkryjesz, doświadczysz i będziesz potrzebowała się tym podzielić lub dopytać to będzie możliwość rozmowy indywidualnej z prowadzącą.

Kilka słów od prowadzącej:

Jestem psychologiem. Od pięciu lat interesuję się psychoterapią przez taniec i ruch, biorę udział w warsztatach oraz szkoleniach wykorzystujących tę formę pracy. Jestem osobiście przekonana, że dotyk oraz kontakt z ciałem jest ważnym dopełnieniem poznawania i rozumienia siebie oraz wchodzenia w relacje z sobą samym, z innymi ludźmi, a także z Bogiem.

Współpracuję w przygotowaniu i prowadzeniu warsztatów pracy z ciałem dla kobiet a także sama prowadzę spotkania rozwojowe przez ciało i ruch. Dwukrotnie poprowadziłam już warsztaty w kobiecym kręgu w Ostrówku. Poruszałyśmy się wówczas wokół tematów „Na nowo stwarzaj mnie” oraz „Czego pragniesz?”

Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami. Współpracuję z Ośrodkiem Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Remedis Pro w Toruniu a także z Pracownią Psychoterapii i Psychoedukacji Empatia w Koninie. Publikuję artykuły na portalu pl.aleteia.org związane z rozwojem i wychowaniem. Interesuje mnie człowiek, jego przeżycia, myśli i doświadczenia. Podczas spotkań z drugą osobą uczę się być uważna i wrażliwa, gdy ktoś odkrywa mi swój świat. Lubię pracować z grupą i być świadkiem jak wiele inni mogą sobie dać nawzajem w atmosferze otwartości i szacunku.

Informacje organizacyjne:

• Koniecznie zabierz ze sobą strój niekrępujący ruchów (legginsy, luźna koszulka, obuwie typu tenisówki), chustę lub lekki szal oraz wygodną spódnicę lub sukienkę. Warto zabrać ze sobą notatnik, jeśli potrzebujesz spisywać swoje refleksje. Będzie na to czas.
  • Zajęcia rozpoczynają się w piątek o godzinie 18.00 kolacją i trwają do niedzieli do godziny 13.00
  • Telefon info: 29 777 04 92, 730 153 707
  • Zapisy: e-mail: s.faustyna.ostrowek@gmail.com Przy zapisie prosimy o podanie imienia i nazwiska, miejscowości, adresu e-mail. Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu, prosimy o wpłatę zaliczki na nasze konto w ciągu 5-ciu dni roboczych.
  • Koszt warsztatów wynosi 270 złwpłata zaliczki na nasze konto wysokości 70 zł
  • nr konta: PL 88 1600 1462 1817 7333 6000 0008